GERMAN DESK
DATEV eG Polska

 

 

 

 

 

 

 

 

O GERMAN DESK DATEV eG Polska

DATEV eG Oddział w Polsce oferuje kompleksowe wsparcie dla procesu budowy systemu wymiany danych finansowo-księgowych w spółkach polsko-niemieckich. Wspiera także klientów w integracji danych na poziomie merytorycznym oferując dostosowanie planu kont do stosowanych w Niemczech standardów SKR 03 lub 04 czy też przyporządkowanie sald kont do pozycji bilansowych. Łącząc kompetencje technologiczne, merytoryczną wiedzę z zakresu sprawozdawczości finansowej, controllingu oraz kadr z kompetencjami językowymi DATEV eG Polska jest w stanie rozwiązać niemal każde wyzwanie spółki polsko-niemieckiej w zakresie transferu i wymiany danych.

DATEV eG Oddział w Polsce ściśle współpracuje m.in. z Polsko-Niemiecką Izbą Handlową AHK Polska oferując m.in.: szkolenia z obsługi programów DATEV oraz różnic i podobieństw między polskim i niemieckim systemem rachunkowości, a także szkolenia z rozliczania płac w Niemczech.

 

 

USŁUGI GERMAN DESK

 

OPROGRAMOWANIE
DATEV eG

do obsługi finansów, raportowania i kadr oraz płac

 

PRZEJRZYSTE RAPORTOWANIE

płynne i przejrzyste raportowanie w spółkach polsko-niemieckich

 

KONSULTACJE
I POMOC

  w zakresie wymiany danych i spójnego raportowania finansowego

 

INTEGRACJA
SYSTEMU

integracja polskich i niemieckich systemów księgowo-controllingowych

REKOMENDACJA
PARTNERA

wsparcie przy znalezieniu partnera do stałej obsługi finansowo-kadrowej w Polsce i w Niemczech

 

ZAPYTAJ O USŁUGĘ GERMAN DESK

Po otrzymaniu maila z wypełnionym formularzem, nasi doradcy skontaktują się z Państwem celem omówienia Państwa potrzeb i oczekiwań.