4 marca 2020
opinie o DATEV Audit

Dlaczego warto wybrać program DATEV Audit?

DATEV Audit to nowoczesny program dla biegłych rewidentów do badania sprawozdań finansowych, który upraszcza i automatyzuje proces badawczy. Oprócz kluczowych z punktu widzenia biegłego rewidenta funkcjonalności, jak np. zgodność z Międzynarodowymi Standardami, program posiada wiele innych cech, których brakuje konkurencyjnym programom. Poniżej przedstawiamy kilka dodatkowych powodów, dla których warto wybrać program DATEV Audit oraz opinie o DATEV Audit, którymi podzielili się z nami nasi klienci.

 

Dlaczego warto wybrać program DATEV Audit?

Spis treści:

  1. Przyjazny interfejs i obsługa
  2. Skalowalność dla zespołu i zakresu merytorycznego dokumentacji
  3. Bezpieczeństwo i aktualizacje dokumentacji
  4. Pomoc merytoryczna i bezpłatne szkolenia z programu
  5. Program tworzony przez znaną firmę o stabilnej pozycji na rynku
  6. Aktualizacje programu oparte o wnioski użytkowników 
  7. Brak narzuconych rozwiązań korporacyjnych
  8. Kompetentne, skuteczne i szybkie wsparcie techniczne

 

1. Przyjazny interfejs i obsługa programu

Poruszanie się po jego poszczególnych funkcjach oraz generowanie dokumentacji rewizyjnej nie stwarza problemów nawet początkującym użytkownikom. Przy każdym z pytań dostępne są sygnalizatory, dzięki którym łatwo rozpoznać, która odpowiedź wymaga np. doprecyzowania lub dołączenia dokumentu.  

 

2. Skalowalność dla zespołu i zakresu merytorycznego dokumentacji

Program pozwala przeprowadzić badanie zarówno dla małej, średniej jak i dużej firmy, dostosowując ilość danych do wprowadzenia do odpowiedzi wprowadzanych do programu. Podzielenie pracy na 7 kroków, uproszczenie procesu dzięki określeniu poziomu ryzyka i szczegółowości badania oraz automatyczne obliczanie wskaźników znacznie przyspiesza i usprawnia pracę.  

 

3. Bezpieczeństwo i aktualizacje dokumentacji

Nasz zespół specjalistów na bieżąco monitoruje zmiany w prawie oraz wprowadza nowe funkcjonalności, które ułatwiają pracę w programie. Słuchamy naszych klientów, kancelarie referencyjne na bieżąco współpracują z nami nad dokumentacją rewizyjną. Decydując się na DATEV Audit mają Państwo gwarancję posiadania oprogramowania dopasowanego do najbardziej aktualnych wymagań prawnych z najnowszymi funkcjonalnościami. 

 

4. Pomoc merytoryczna i bezpłatne szkolenia z programu

Użytkownicy programu DATEV Audit mogą korzystać z hot-line DATEV – nasi specjaliści pomagają w obsłudze programu w ciągu bieżącej pracy biegłego rewidenta. Oferujemy również dedykowane szkolenia (zdalnie lub stacjonarnie), prowadzimy warsztaty w Regionalnych Oddziałach PIBR i SKwP w całej Polsce, a w każdym miesiącu spotykamy się z naszymi potencjalnymi i obecnymi Klientami na bezpłatnych warsztatach tematycznych w naszej siedzibie firmy w Warszawie.

 

5. Program tworzony przez znaną firmę o stabilnej pozycji na rynku

DATEV eG to jedyna w Europie organizacja branżowa świadcząca usługi IT dla: doradców podatkowych, prawników, audytorów, biegłych rewidentów. 

Długoterminowa i zabezpieczona przed wrogim przejęciem struktura własnościowa firmy DATEV eG gwarantuje trwałe i zrównoważone utrzymanie strategii DATEV, a dla klienta oznacza wyjątkowe bezpieczeństwo, innowację, niezawodność i kompetencję.

 

6. Aktualizacje programu oparte o wnioski użytkowników 

DATEV Audit nie bez powodu nazywany jest programem tworzonym przez biegłych dla biegłych. Oprócz aktualizacji związanych z bezpieczeństwem oraz zmianami w prawie, regularnie analizujemy wnioski naszych Klientów, konsultujemy je ze specjalistami i wprowadzamy je.

 

7. Brak narzuconych rozwiązań korporacyjnych

Nie narzucamy rozwiązań wielkich korporacji,do których użytkownicy programu muszą się dostosować. DATEV Audit, to program, który z założenia ma upraszczać i automatyzować proces badawczy w każdej firmie. 

 

8. Kompetentne, skuteczne i szybkie wsparcie techniczne

Regularnie dostajemy od naszych Klientów pozytywne informacje zwrotne o skuteczności działania Zespołu Wsparcia Technicznego. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli bezproblemowo wykonywać swoją pracę używając programu.  W ramach wsparcia technicznego zapewniamy ciągłość pracy, skuteczną i szybką reakcję na zgłoszenia, bezpieczeństwo danych oraz kompetentne doradztwo w obszarze IT i rozwój programu zgodnie z potrzebami Państwa firmy.

 

 

Opinie o DATEV Audit i DATEV.pl

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszej firmy oraz programu DATEV Audit. Więc opinii znajdą Państwo na stronie: http://datev.pl/opinie-o-datev-pl/

opinie o DATEV.pl