Aktualizacje oprogramowania DATEV

Na tej stronie udostępniamy Państwu aktualizacje naszych programów.

  • Aktualizacja dokumentacji ver 1.27 z dnia 26.01.2022. Aktualizacja wymaga posiadania wersji DATEV Audit 12.11, której instalacja jest możliwa z płyty DVD 14.00. Wersje wcześniejsze programu DATEV Audit (10.57, 10.58, 11.23) wymagają przejścia przez proces migracji.Dla wcześniejszych wersji programu DATEV Audit aktualizacja dokumentacji nie jest możliwa.W załączonym archiwum znajduje się aktualna wersja dokumentacji wraz z opisem procesu aktualizacji. Aby zainstalować wersję należy rozpakować pobrany plik i w trybie administracyjnym uruchomić plik PatchDatevAudit.Exe. Proces instalacji i opis zmian znajduje się w pliku instrukcja.txt.
  • Aktualizacja dokumentacji ver. 1.25 na dzień 17.11.2020. W załączonym archiwum znajduje się aktualna wersja dokumentacji wraz z opisem procesu aktualizacji. Aby zainstalować wersję proszę rozpakować pobrany plik i w trybie administracyjnym uruchomić plik PatchDatevAudit.exe. Proces instalacji jak i opis zmian znajduje się w pliku instrukcja.txt
X
X

Jeżeli chcą Państwo pobrać płytę instalacyjną DATEV Audit wersja 14.00 wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Państwem i prześlemy plik instalacyjny.

UWAGA: Aktualizacje są dostępne jedynie dla użytkowników abonamentowych DATEV Audit oraz tych użytkowników, którzy zakupili licencję na własność i mają wykupiony aktualny pakiet rocznego wsparcia technicznego dla programu DATEV Audit. Zainstalowanie aktualizacji przez użytkownika bez pakietu rocznego wsparcia może skutkować zablokowaniem licencji. Aby wykupić pakiet rocznego wsparcia prosimy o kontakt z działem handlowym tel. +48 728 381 813 lub +48 22 862 17 00 bądź na adres mailowy biuro@datev.pl.