29 listopada 2019
opinie o DATEV.pl

Opinie o DATEV.pl

 

Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy wybrane opinie na temat naszej firmy, oprogramowania oraz współpracy z nami. Za wszystkie bardzo dziękujemy i prosimy o więcej 🙂

 

Program DATEV Audit, z którego korzystam, jest bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym. Jest dostosowany do każdego rodzaju badania, w zależności od jego złożoności można skorzystać z różnych rozwiązań. Ponadto daje możliwość uzupełniania o własne rozwiązania autorskie (własne zestawienia, opisy). Bardzo intuicyjnie prowadzi przez cały proces badania. W razie jakichkolwiek problemów technicznych z działaniem programu zawsze można zadzwonić i uzyskać wszelką pomoc. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zakup tego właśnie oprogramowania. Także rozwiązania cenowe są elastyczne i każdy może wybrać formę jaka mu akurat odpowiada (płatność jednorazowa lub ratalna).

Krystyna Głód, Biuro Rachunkowe Kancelaria Biegłego Rewidenta Krystyna Głód

Program, który znacznie usprawnił moją pracę; w pełni prowadzi użytkownika po meandrach zawiłych procedurach audytowych.

Potoczek Renata, ODITOR Audyt

DATEV.pl - Firma i produkt renomowany. Zaletą jest merytoryczny, organizacyjny kontakt oraz bezpośrednia pomoc w formie konsultacji technicznych i merytorycznych. Program " broni " się w złożonych kontaktach z wymaganiami kontroli zewnętrznej. Wysoki poziom konsultacji w zakresie technicznego wykorzystania możliwości Programu jak i merytorycznych rozwiązań (Pan Dariusz). Wniosek do rozważenia: Opracować (dostosować) NOWY Program dla małych i średnich firm.

Stanisław Leszek, DORADZTWO FINANSOWE FA Sp z ,o,o,

Profesjonalne podejście do klienta, wiedza z zakresu audytu, otwartość na sugestie w zakresie modyfikacji programu.

Alicja Kalinowska, Rachunkowość Weryfikacja Sp. z o.o.

Oprogramowanie jest istotnym ułatwieniem w trudnej materii badania sprawozdań finansowych.

Krystyna Lewandowska-Kowalczyk, Biuro Rachunkowe Biegłego Rewidenta Lewandowska-Kowalczyk

ANKIETA SATYSFAKCJI - KLIKNIJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ!