Skip links

Obszary działalności

Systemy ERP

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż jest zwieńczeniem wszystkich procesów, które do niej prowadzą, to właśnie ten etap przynosi Twojej firmie realne zyski.

Jego optymalizacja jest więc niezwykle istotna, a wszelkie zaniedbania na tym polu mogą powodować straty. Oferowane przez DATEV.pl rozwiązania programistyczne, w połączeniu ze starannie zaplanowanym i dobrze przeprowadzonym wdrożeniem, pomogą Twojej organizacji znacznie wzmocnić siłę sprzedaży.

Nasz system integruje i znacznie usprawnia ofertowanie, obsługi klientów i zamówień, stanów magazynowych, a także wnosi wiele udogodnień w proces wystawiania faktur. Wszystkie jego elementy są ze sobą zintegrowane i doskonale współpracują z modułami odpowiedzialnymi za inne obszary działań firmy.

Firmy, z którymi współpracujemy otrzymują od nas szereg nowych narzędzi i metod, które w realny sposób poprawiają jej funkcjonowanie. Tworzone przez nas systemy nie tylko pomagają lepiej zarządzać sprzedażą i magazynem. Uzyskiwane i gromadzone dane są doskonałym materiałem do analiz i tworzenia strategii sprzedaży. Naszym głównym zadaniem nie jest instalacja, ani nawet konfiguracja oprogramowania. Prawdziwy cel, który przed sobą stawiamy, to pomoc Klientom w osiąganiu lepszych wyników sprzedaży.

collapse
expand

DATEV.pl dla sprzedaży i magazynu:

 • szybkie i proste zarządzanie procesem sprzedaży – od ofertowania przez zakup i dokumentację po obsługę i weryfikację stanu magazynowego
 • możliwość zarządzania kontrahentami i ich zamówieniami
 • funkcje generowania wnikliwych raportów dotyczących procesów sprzedaży i zamówień

Kadry i płace

Twoja firma to ludzie. Im więcej o nich wiesz, im sprawniej nimi zarządzasz, tym lepsza i bardziej efektywna jest Twoja organizacja.

Nowoczesne systemy ERP oferowane przez DATEV.pl znacznie usprawniają działanie obszarów związanych z obsługą kadr i wynagrodzeń oraz ewidencją czasu pracy. Ich pełna integracja z innymi działami w Twojej firmie da Ci okazję do maksymalnej optymalizacji jej funkcjonowania.

Naszym Klientom zapewniamy rozwiązania i technologie, które integrują się z najnowszymi systemami obsługi rozliczeń bankowych i podatkowych oraz systemem ewidencji składek emerytalnych. W ten sposób zdejmujemy z pracowników Twojej firmy szereg obowiązków, które system może wykonać automatycznie.

Już od pierwszego kontaktu z nowym Klientem wsłuchujemy się w jego potrzeby i staramy się proponować rozwiązania, które mogą realnie usprawnić działanie jego firmy. Pomagają nam w tym doświadczenia zebrane podczas 13 lat naszej działalności.

collapse
expand

DATEV.pl dla Kadry i Płac:

 • stały dostęp do danych kadrowych pracowników
 • szybkie ewidencjonowanie danych pracowników
 • sprawne zarządzenie czasem pracy całej kadry
 • automatyczne prowadzenie rozliczeń

Finanse i księgowość

Szybka i niezawodna wymiana danych finansowych, możliwość ich właściwej analizy oraz podejmowania odpowiednich działań – od tego zależy skuteczne zarządzanie Twoją organizacją.

Pomóc w tym może dobrze wdrożony system ERP, na którym pracuje wyszkolony zespół pracowników Twojej firmy.

W pełni zintegrowany system, obsługujący finanse i księgowość w Twojej firmie, będzie rejestrował dane płynące z każdego obszaru jej działalności. Im głębsza to integracja, im więcej w niej automatyzmu, tym skuteczniejsze jest to rozwiązanie. Właściwie wdrożony system ERP może w znaczący sposób podnieść jakość i efektywność działań i decyzji podejmowanych w Twojej firmie.

Każda firma jest inna. Zainstalowanie oprogramowania to jedno, jednak jego konfiguracja powinna uwzględniać indywidualne potrzeby Twojej organizacji. Znamy i rozumiemy te potrzeby. Nasz zespół to nie tylko informatycy, ale również specjaliści, doskonale rozumiejący specyfikę i potrzeby obszarów związanych ze skutecznym zarządzaniem finansami i księgowością.

collapse
expand

DATEV.pl dla finansów i księgowości:

 • pełna i głęboka analiza danych finansowych firmy
 • możliwość generowania wnikliwych raportów, symulacji finansowych i prognoz sprzedaży
 • łatwe zarządzanie budżetem, sprawozdawczością finansową i majątkiem firmy wg krajowych lub międzynarodowych regulacji dotyczących rachunkowości
 • zawsze aktualne rozliczenia podatkowe wg obowiązujących norm prawnych
 • pełna przejrzystość finansowa i wsparcie audytu

Produkcja, logistyka

Od sprawnej logistyki i wydajnej produkcji  zależą wszystkie inne obszary działania firmy. Optymalizacja tych procesów jest kluczowym wyzwaniem, przed którym staje każde przedsiębiorstwo.

Współpracujące z nami firmy, dzięki dobrze przeprowadzonym wdrożeniom systemów ERP, potrafią zautomatyzować większość procesów produkcyjnych i logistycznych. Dzięki temu ich efektywność rośnie, a koszty operacyjne maleją.

Nasze podejście do projektu przewiduje dokładne rozpoznanie i zidentyfikowanie sieci procesów, a następnie zarekomendowanie rozwiązań, które sprawią, że zostaną one włączone w sprawnie działający system. W ten sposób proces przepływu towarów przebiega sprawnie, nie ma opóźnień w dostawach ani niepotrzebnych przestojów na linii produkcyjnej. Naszym celem jest produkcja wyskalowana co do minuty.

Przeprowadzane przez nas wdrożenia biorą pod uwagę wszystkie istotne aspekty, m.in: wielkość Twojej firmy,  obecną sytuację oraz strategię rozwoju, charakterystykę branży i cele biznesowe, które chcesz osiągnąć. DATEV.pl oferuje rozwiązania, które będą mogły rozwijać się wraz z Twoją firmą.

collapse
expand

DATEV.pl dla produkcji i logistyki:

 • przeniesienie procesu zarządzania produkcją na wyższy poziom
 • integracja systemu ze stanami magazynowymi
 • możliwość łatwej kalkulacji kosztów na podstawie gromadzonych danych
 • implementacja przeprowadzona przez zespół doświadczonych specjalistów

Rozwiązania dedykowane

Innowacyjność w biznesie to uwalnianie się ze zbędnych ram i ograniczeń. To kreowanie własnych rozwiązań, które stworzą prawdziwą przewagę konkurencyjną. Często zdarza się więc, że powstałe w ten sposób procesy nie do końca wpisują się w schematy funkcjonowania gotowych, dostępnych na rynku rozwiązań. Nie jest to jednak żadnym problemem. DATEV.pl od lat pomaga swoim Klientom, indywidualnie oprogramowując istniejące systemy ERP tak, by pasowały do innowacyjnych metod zarządzania wszelkimi procesami w ich organizacjach.

Wychodząc poza ramy rozwiązań „pudełkowych”, masz w ręku nieograniczone możliwości najgłębszego integrowania niemal wszystkich procesów zachodzących w Twojej firmie. Zadania, które dotąd wykonywano manualnie, mogą zostać zautomatyzowane i pozbawione ryzyka błędu czy niedopatrzenia. Mogą to być drobne zmiany w istniejącym systemie (np. dodanie funkcji lub zmiana graficzna) lub może to być rozbudowana reorganizacja funkcjonowania systemu, przynosząca całkowicie nową jakość w funkcjonowaniu Twojej firmy.

Dla najbardziej wymagających Klientów jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie od podstaw. Będzie ono w pełni dopasowane do ich potrzeb – odzwierciedlające każdy element ich organizacji i każdy proces, który się w niej odbywa. Co najważniejsze – zgłaszając się do nas, nie musisz znać recepty na sukces – przyjdź ze swoim problemem, a my zasugerujemy Ci najlepsze rozwiązania.

Dedykowane rozwiązania DATEV.pl:

 • najlepsze oprogramowanie
 • elastyczne i w pełni skalowalne środowisko
 • swobodny dostęp i mobilne rozwiązania

Serwis

Serwis

Dobrze wdrożony i obsługiwany system ERP to żywa, dynamicznie zmieniająca się struktura. Dbając o nią, trzymasz rękę na pulsie.

W ten sposób masz pewność, że system nadąża za rozwojem w Twojej organizacji. DATEV.pl może być Twoim partnerem w tym procesie, nawet jeżeli to nie my wdrożyliśmy system w Twojej firmie.

DATEV.pl zadba o sprawne działanie i dalszy rozwój systemów zarządzających Twoją firmą oraz o wyszkolenie Twoich pracowników. Jesteśmy w tym specjalistami, a serwis który oferujemy należy do najlepszych tego typu usług w Polsce. Skorzystanie z niego, nawet w małym zakresie, pozwoli Ci poznać naszą firmę i przekonać się do naszych najwyższych standardów obsługi.

collapse
expand

Umowa serwisowa / Umowa abonamentowa

Podpisując z DATEV.pl umowę serwisową, zyskujesz dostęp do pełnego wsparcia oferowanego przez naszych specjalistów.

W ramach indywidualnie ustalanych, miesięcznych pakietów godzin obsługi serwisowej, otrzymujesz usługi dostosowane do realnych potrzeb Twojej organizacji. Może to być m.in.: hotline, pomoc merytoryczna, szkolenia pracowników, a także aktualizacja oprogramowania.

Nasi stali Klienci mają zapewniony najszybszy możliwy czas reakcji oraz gwarantowany termin wykonanej usługi. Bliska współpraca pozwala nam dobrze poznać potrzeby Twojej firmy i proponować rozwiązania, które dostarczają prawdziwą wartość Twojej organizacji. Zawsze stawiamy na elastyczność i dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb Twojej firmy – w ten sposób wykorzystujemy pełen potencjał naszej współpracy.

collapse
expand

Szkolenia

Żaden, nawet najlepiej wdrożony system ERP nie będzie sprawnie funkcjonował, jeżeli Twój zespół nie będzie potrafił dobrze go obsługiwać.

Od właściwie przeprowadzonych szkoleń zależy efektywność działania Twojej firmy. W DATEV.pl doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego posiadamy wyspecjalizowany dział zajmujący się prowadzeniem szkoleń.

Zawsze preferujemy praktykę ponad teorią. Zamiast zmuszać Twoich pracowników do nauki, pokazujemy im, jakie korzyści może przynieść zmiana ich stylu pracy i szybkie nabycie nowych umiejętności. Prowadzimy szkolenia grupowe i indywidualne. W przypadku nowej implementacji systemu wiemy, jak w łagodny sposób nauczyć Twój zespół efektywnego wykorzystywania wszystkich nowych funkcji.

collapse
expand

Hot line

W przypadku, gdy któryś z Twoich pracowników ma problem i potrzebuje pomocy w obsłudze programu lub jakaś funkcja systemu nie działa prawidłowo, nasi specjaliści są do dyspozycji.

Z usługi mogą korzystać zarówno firmy, które mają podpisaną z nami stałą umowę serwisową, jak również te, które potrzebują doraźnej pomocy. Po zapoznaniu się z problemem, dokonamy bezpłatnej wyceny oraz oszacowania czasu potrzebnego na wykonanie zadania.

Bez względu na to, z jak dużym i skomplikowanym problemem się do nasz zwracasz – zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Hotline jest dostępna we wszystkie dni robocze od godziny 9 do 17.

collapse
expand

Outsourcing infrastruktury IT

Wraz z rozwojem każdej firmy wzrasta również potrzeba posiadania zaawansowanej i niezawodnej infrastruktury IT. Zarządzanie i administrowanie własną strukturą serwerową wiąże się z olbrzymimi wyzwaniami, często też wykracza poza kluczowe kompetencje przedsiębiorstwa. Konfiguracja i obsługa tego typu infrastruktury obarczona jest dużym ryzykiem i zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem przetwarzanych danych. W obliczu takich wyzwań Datev.pl oferuje naszym Klientom usługi IT Outsourcingu, bazujące na nowoczesnej infrastrukturze IT, obsługiwanej przez zespół naszych doświadczonych specjalistów.

Co zyskujesz:

 • Znaczne obniżenie kosztów związanych z utrzymywaniem własnej struktury IT
 • Uniknięcie ryzyka inwestycyjnego związanego z tworzeniem własnego zaplecza serwerowego
 • Gotowe konfiguracje testowe i możliwość wypróbowania naszych systemów przed ich zakupem
 • Optymalne wykorzystanie zasobów, pełne bezpieczeństwo i stabilność systemów
 • Rozwiązania idealnie dostosowane do potrzeb Twojej organizacji

Kontakt

Skontaktuj się z doradcą

 • Przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić
 • Spotkaj się z naszym dedykowanym ekspertem
 • Umów się na bezpłatne spotkanie
Skontaktuj się

Zapisz się na newsletter o JPK!

Klikając "Zapisz się", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. Ust nr 133, poz. 863 z późniejszymi zmianami w celach handlowych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu w/w Ustawy będzie DATEV.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Masz prawo do wglądu i poprawiania Twoich danych osobowych.

FreshMail.pl