Skip links

O DATEV

Referencje

 • FeedOil
  Producent oleju paszowego.

  Dzięki współpracy z DATEV.pl wdrożyliśmy nowoczesny i efektywny system ERP. Polecamy współpracę z DATEV.pl i rekomendujemy tę firmę jako rzetelnego partnera w biznesie.

  W FeedOil potrzebny był system ERP, który będzie spełniał wysokie wymagania i będzie dopasowany do specyfiki biznesu. Dodatkowo liczyliśmy na rozwiązanie oparte o najnowsze technologie, łatwe do integracji z innymi systemami, wydajne i proste w obsłudze. Zaproponowany przez DATEV.pl system enova365 spełnia nasze oczekiwania.

  […]

  Z pracownikami DATEV.pl jesteśmy w stałym kontakcie i zawsze możemy liczyć na doskonałą obsługę klienta, zarówno ze strony sprzedażowej, jak i wdrożeniowej.

 • UNICUM
  Producent i drukarnia etykiet samoprzylepnych

  Rekomendujemy firmę DATEV.pl jako firmę wdrażającą systemy ERP. Wdrożenie przebiegało sprawnie i kompleksowo. Pracownicy firmy UNICUM zostali odpowiednio przeszkoleni oraz przygotowani do pracy z nowym systemem, dzięki czemu szybko nauczyli się jego obsługi i mogą w pełni wykorzystywać jego możliwości. W ten sposób wzrosła efektywność pracy.

   

  Dzięki współpracy z DATEV.pl możemy liczyć na kompleksowe podejście do wdrożenia, czyli bardzo szeroką współpracę, od analizy poprzez implementację nowych rozwiązań, aż po integrację z pozostałymi systemami czy opiekę powdrożeniową. Wysoko cenimy sobie także świetny kontakt z pracownikami DATEV.pl, obsługa Klienta i fachowa pomoc są na najwyższym poziomie.

 • IBB Andersia Hotel Poznań

  Mamy ogromną przyjemność polecić DATEV.pl jako dostawcę rozwiązań informatycznych.

  Współpracę z DATEV.pl rozpoczęliśmy w 2015 roku. Poszukiwaliśmy firmy, która nie tylko dostarczy nam oprogramowanie, ale także przeprowadzi nas przez cały proces wdrożenia i szkolenia pracowników, aż po opiekę w trakcie użytkowania programu.

  Obecnie korzystamy z programów takich jak: Kadry i Płace oraz Finanse i Księgowość. Systemy działają szybko i bez zastrzeżeń. Pracownicy szybko przyzwyczaili się do pracy z nimi, a wydajność wzrosła.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z obecnej współpracy. Najbardziej cenimy sobie doradztwo i opiekę handlową, które są na najwyższym poziomie. Zawsze możemy liczyć na fachową, ale także miłą obsługę.

  Współpracę z DATEV.pl możemy polecić wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera biznesowego oferującego kompleksowe podejście do systemów ERP.

 • Consulting
  Siegma Consult

  Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą DATEV.pl ponieważ poszukiwaliśmy narzędzia, które pozwalałoby na przesyłanie danych pomiędzy spółkami polskimi i niemieckimi. Ponadto potrzebowaliśmy pakietu programów dla biura rachunkowego charakteryzującego się stabilnością, łatwością obsługi i cieszącego się dużą popularnością w naszej branży. Programy DATEV oraz Symfonia spełniły nasze nietypowe oczekiwania i pozwoliły rozwinąć współpracę z polsko-niemieckimi spółkami.

  Pragniemy rozwijać naszą współpracę korzystając z wieloletnich doświadczeń DATEV.EG oraz DATEV.pl. Firma potrafi otworzyć się na indywidualne potrzeby klienta. Dlatego ofertę DATEV.pl szczególnie polecamy przedsiębiorstwom, które szukają nietypowych rozwiązań.

 • Nestro Polska
  Producent urządzeń do odpylania i oddzielania substancji lekkich oraz gazów i powietrza

  Jest nam niezmiernie miło zarekomendować zakupione przez naszą firmę programy oraz usługi świadczone przez firmę DATEV.pl.

  Od 2007 roku współpracujemy z firmą DATEV.pl, która jako godny zaufania Partner biznesowy zaproponował rozwiązanie spełniające nasze wysokie oczekiwania. Dzięki zakupionym programom, znacznie poprawiła się jakość obsługi naszych klientów, a także efektywność pracowników firmy NESTRO.

  Programy oferowane przez firmę DATEV.pl są aktualizowane, czyli zgodne z obowiązującymi przepisami. Ponadto, dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników zawsze możemy liczyć na stałą opiekę i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów. Otrzymujemy wsparcie w postaci rzetelnych i aktualnych informacji. Zakupione przez naszą firmę programy spełniają rosnące oczekiwania i potrzeby wynikające z dynamicznego rozwoju firmy, dlatego też w przyszłości zamierzamy kontynuować naszą współpracę.

  Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę DATEV.pl jako solidnego, kompetentnego i godnego zaufania dostawcę usług i programów dla firm.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Grupa DATEV

Grupa DATEV już od 50 lat jest łącznikiem pomiędzy światem najnowszych technologii i biznesem. W Europie stworzyliśmy sieć naszych przedstawicielstw, które choć działają lokalnie, zasilane są kompetencjami i doświadczeniami całej grupy. Działając na międzynarodowym rynku, wykształciliśmy sprawdzone procedury, które pomagają nam skutecznie realizować nawet największe projekty informatyczne. Oprócz naszych firm w Polsce posiadamy także oddziały w innych europejskich krajach: w Austrii, Czechach, na Węgrzech, we Włoszech i na Słowacji.

Kontakt

Skontaktuj się z doradcą

Skontaktuj się

Zapisz się na newsletter o JPK!

Klikając "Zapisz się", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. Ust nr 133, poz. 863 z późniejszymi zmianami w celach handlowych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu w/w Ustawy będzie DATEV.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Masz prawo do wglądu i poprawiania Twoich danych osobowych.

FreshMail.pl