Skip links

Usprawnienie obrotu magazynowego

Opinia klienta

Consulting
Siegma Consult

Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą DATEV.pl ponieważ poszukiwaliśmy narzędzia, które pozwalałoby na przesyłanie danych pomiędzy spółkami polskimi i niemieckimi. Ponadto potrzebowaliśmy pakietu programów dla biura rachunkowego charakteryzującego się stabilnością, łatwością obsługi i cieszącego się dużą popularnością w naszej branży. Programy DATEV oraz Symfonia spełniły nasze nietypowe oczekiwania i pozwoliły rozwinąć współpracę z polsko-niemieckimi spółkami.

Pragniemy rozwijać naszą współpracę korzystając z wieloletnich doświadczeń DATEV.EG oraz DATEV.pl. Firma potrafi otworzyć się na indywidualne potrzeby klienta. Dlatego ofertę DATEV.pl szczególnie polecamy przedsiębiorstwom, które szukają nietypowych rozwiązań.

Kontakt

Skontaktuj się z doradcą

  • Przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić
  • Spotkaj się z naszym dedykowanym ekspertem
  • Umów się na bezpłatne spotkanie
Skontaktuj się

Zapisz się na newsletter o JPK!

Klikając "Zapisz się", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. Ust nr 133, poz. 863 z późniejszymi zmianami w celach handlowych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu w/w Ustawy będzie DATEV.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Masz prawo do wglądu i poprawiania Twoich danych osobowych.

FreshMail.pl