Skip links

Automatyzacja rozbicia kosztów

Opinia klienta

LeadBullet S.A.
Agencja Marketingowa

Firma LeadBullet S.A. powstała w 2010 roku, jako wynik wieloletniej pracy pasjonatów i entuzjastów branży internetowej, a w szczególności reklamowej oraz technologicznej. Misją firmy jest realizacja celów biznesowych klienta, zwiększanie poziomu sprzedaży oraz generowanie większego zaangażowania i zainteresowania treściami przez potencjalnych klientów.

Współpracę z DATEV.pl Sp. z o. o. rozpoczęliśmy w zeszłym roku, ponieważ szukaliśmy profesjonalnej firmy, która dostarczyłaby nie tylko oprogramowanie w zakresie księgowości, ale która byłaby dla nas także wsparciem technicznym w przypadku jakichkolwiek problemów związanych z obsługą programu Symfonia. Dotychczasowa współpraca przebiega modelowo: w każdej chwili możemy liczyć na pomoc techniczną, zarówno telefoniczną, jak i zdalną. Do tej pory nie było problemu, z którym dzięki firmie DATEV.pl nie poradzilibyśmy sobie.

Najbardziej we współpracy z firmą DATEV.pl cenimy sobie doradztwo oraz opiekę handlową, które są na najwyższym poziomie.

Współpracę z DATEV.pl możemy polecić wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera biznesowego oferującego wsparcie techniczne na wysokim poziomie.

Kontakt

Skontaktuj się z doradcą

  • Przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić
  • Spotkaj się z naszym dedykowanym ekspertem
  • Umów się na bezpłatne spotkanie
Skontaktuj się

Zapisz się na newsletter o JPK!

Klikając "Zapisz się", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. Ust nr 133, poz. 863 z późniejszymi zmianami w celach handlowych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu w/w Ustawy będzie DATEV.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Masz prawo do wglądu i poprawiania Twoich danych osobowych.

FreshMail.pl